Aplikuj hodinu pred. PSSTJe to ako Boh stvoril raj pre prvú dvojicu.Je to ako najmenšie svetlo, z ktorého je celý vesmír.Je to nesebeckosť splňajúc spojeniu jeden druhému.A, Nakúpte plnú chladničku všemocných šťavnatých a mazľavých potravín (jahody, hrozna, zmrzliny, čokoládovej peny či pomarančového džusu). Stridavo jeden druhému zaväzujte oči, kŕmte sa a napájajte do všekých telesných otvorov.Striedajte tieto postupy s inováciami k dosiahnutiu úplnemu spojeniu:

  • Žena hore:

Umožní Vám zachovať si kontrolu na situáciou a súčastne predviesť, čo viete. Jednoducho mu vysadnite na Penis a kružte bokmi! Sedenie je ideálne na sex typický pomalým pohybmi ani jeden z uhlov v tejto polohe nie je vhodný na energické prirážanie. Muž buď sedí na stoličke, alebo skríženými nohami na podlahe a vy sedíte obkročmo na ňom, obyčajne tárami k sebe, I ke´d to môže rovnako dobre fungovať, aj keď ste od neho odvrátená. Táto poloha je idealna na láskanie a intímnosti.Toto neskušajte alebo… Namiesto k hlave, obráťte sa čelom k jeho nohám. Potom sa dvíhajte hore a spúštajte dolu, rotujúc pritom telom v malých kruhoch. Dráždite ho tým, že pyskami tretie jeho stoporený penis – rozparadite ho tak, až sa bude zvíjať v kŕčoch rozkoše.

  • Zozadu (na psíka): klasika 🙂

Plus:Partner leží na chrbte a pod hlavou má podušku. Že načo? Aby mohol sledovať všetko dráždivé, čo sa v§kol deje. Obkročmo sa postavíte nad neho, tvárou obrátená k jeho nohám. Následujúci postup je neobyčajne lákavý: položíte dlane na podložku a pomaličky cúvate na jeho penis. Pevne vás drží za stehná alebo za polky zadku a nadšene sa venuje kopulačným predozadným pohybom. Takto vyzerá vaša verzia “psíka” – na vašej strane je maximum kontroly a partner vychutnáva všetky príjemné pocity bez toho, že by sa pritom mimoriadne nadrel. Je to fantastická poloha na ozaj intenzíný orgazmus bodu G.Soixante-neuf – synchronizáciaPri orálných radovankách ho poproste, aby pri trepotaní jezykom, na gombičke blaženosti navzše bzučal ako chlipný čmeliakPožiadajte ho o nadherne dlhé, pomalé, mokré, lízanie okolo klitorisu a túto službičku opätujte:)Aby Vás pricunnilingu nenapínalo na zvracanie, pricucaní penisu mu ho rukou prdŕžajte pri koreni. Získate týn spoľahlivú kontrolu na hĺbkou jeho vnikania do vašich ústZvyšujte jeho rozkoš! Hrajte sa mu s bradavkami, alebo mu masírujte polky zadku.OMGDuša chce rásť,nič ju nezástaví.Nebuďme blázninechoďme proti nej.Návod na úžasnú nirvanu. Pripravte sa na najlepší, najipokojivejší, najintenzívnejší, najnepríčetnejší sexuány zážitok v živote. Ale pozor: nič podobné ako spirituálna rýchlovka neexistuje:)Pripravte telo na nadpozemskú vášeň a povedzte óm-môj-bože:MostSedíte tvárami k sebe, s nohami navzájom ovinutými okolo chrbtov. Vsuňte si ho do seba a prítuľte sa k sebe tak, že sa navzájom uchopte za lakte, a potom sa zaklníte. Teraz skúste zistiť, či dokáže hlavu zakloniť tak ďaleko, aby sa ňou dotkol podlahy. Snažte sa zostať nehybní a sústreďte sa na svoje telá. Spojte sexuálnu energiu, ktorá Vami prúdi.Ak je vaše stretnutie odsudové, potom toto je plodom požehnania.TornadoTen kto vidí učenie, ten vidí samotného Boha. Ten kto rozumie spojeniu, ten má už celý vesmír.Tornado (naozaj poriadný trhak):Partner leží na chrbte. Nohy má mierne roztiahnuté a vankúšom si podopiera hlavu. Začnite tak, že si vedľa neho ľahnite na chrbát; potom mu nohz prehoďte krížom cez telo a držte ich tesne pri sebe tak, že vaše nohy sú v polohe kolmo na jeho. Sadnite si mu do rozkroku a v záklone sa oprite o dlane. Mierne roztiahnite nohy a keď do Vás vstupi, začnite s pomalými krúživými, Skrutkovitými pohybmi.

Proste Opatrne:)

Daj si