Bambus

Linh bolo mladé dievča, ktoré žilo v malej dedinke vo Vietname. Jedného dňa sa prechádzala bambusovým lesom, keď narazila na skupinu žien, ktoré tkali nádhernú látku z bambusových vlákien. Linh bol fascinovaný týmto procesom a s úžasom sledovala, ako premieňajú bambus na mäkký a odolný materiál.

 

Jedna zo žien si všimla Linhin záujem a pozvala ju, aby si vyskúšala tkanie. Linh najprv váhala, no čoskoro zistila, že má na remeslo prirodzený talent. Strávila veľa hodín v lese, kde si precvičovala svoje tkacie schopnosti a vytvárala nádherné látky z bambusu.

 

Jedného dňa dostala Linh nápad. Rozhodla sa vziať svoju bambusovú látku a premeniť ju na niečo praktické a užitočné. Pustila sa do práce na vytvorení uteráka, pričom bambusové vlákna opatrne pretkala do mäkkého a savého materiálu. Keď skončila, s potešením videla, že vytvorila krásny a funkčný uterák, ideálny na použitie po kúpeli alebo sprche.

 

Povesť o Linhovom bambusovom uteráku sa rýchlo rozšírila po celej dedine a čoskoro ho chcel každý pre seba. Linh si založila malú firmu a predávala svoje uteráky na miestnom trhu. Jej podnikanie bolo úspešné a čoskoro sa stala známou v celom regióne ako výrobca najlepších bambusových uterákov.

A teraz čarovnosť v jednom dotyku. Linhové bambusové uteráky! BCool.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Translate »